Sdružení funguje již více než padesát let. Bylo založeno v lednu 1953 v rámci zakládání Mysliveckých společností s úkolem zajišťovat rozvoj myslivosti s názvem „Myslivecká společnost Lhota – Výhledy“. V r. 1963 došlo ke změně zákona o myslivosti, na základě kterého se společnost transformovala na „Myslivecké sdružení Výhledy se sídlem v Tuchořicích“.
Další změna se udála v roce 1983, kdy byla nově ustavená ZO MS s úředním název Markvarec. V roce 1993 byly uznány nové honitby a zatím poslední změna proběhla v roce 2003, kdy byly stávající honitby uvedeny do souladu s novým zákonem o myslivosti č.449/2001 Sb.
Při každé změně docházelo ke změnám hranic honitby, úpravám normovaných a minimálních stavů zvěře a také změnám podmínek nájmu. Během let se měnily i druhy zvěře žijící na území honitby. Poslední tetřev zde byl ulovený v roce 1950, poslední muflon v roce 1954. Pokus o obnovení chovu muflonů v roce 1962 výměnou 5 ks muflonů za 5 ks srnčí zvěře skončilo neúspěchem po několika měsících. Naopak v roce 1956 zde byl uloven první kňour. Od té doby se zde černé zvěři daří.
Od roku 1964 se černá zvěř začala běžně střílet v počtu 4-5 ks ročně ……
…… až k dnešním ročně uloveným 40 ks.Od roku 2000 se v honitbě vyskytuje zvěř jelena siky, který byl na přelomu 19. a 20. století vysazen v západních Čechách v oboře Lipí u Manětína. V průběhu druhé světové války bylo oborní oplocení narušeno a zvěř se rozšířila do okolí.
V roce 1954 se v honitbě střelilo 98 lišek a v roce 1963 ještě 121 zajíců. Od tohoto roku se začala projevovat tularémie zajíců, která celou populaci značně zdecimovala. Od roku 1978 je lov zajíců značně omezen. Podobné to bylo i s myxomatozou králíků, kterých se ještě v roce 1979 ulovilo 16 ks, ale v roce 1980 z honitby již zcela vymizeli. Bohužel se nedaří zvýšit stav bažantů, ani koroptví, které se z oblasti díky změně obhospodařování kulturní krajiny téměř vytratily. Již několik let je lov drobné zvěře zcela zastaven.
Díky povinné vakcinaci lišek se podařilo uspokojivě utlumit vzteklinu nejen v dané oblasti, ale i na celém území ČR.
Historii myslivecké společnosti podchytil ve své knížce Ze vzpomínek mysliveckého hospodáře aneb „Paměti jedné MS“ pan Miloslav Tabulka, který zde vykonával více jak třicet let funkci mysliveckého hospodáře. Knížka je plná zajímavých zážitků, ale i praktických návodů a čísel o stavu a odlovu zvěře. Podchycuje všechny členy, kteří během let prošli mysliveckým sdružením, a jejich přínos pro sdružení i myslivost. Po těžkých začátcích zakládajících členů, když se jim začala dařit výstavba mysliveckých zařízení, zakládání zvěřních políček, chov zvěře a boj se zvěří škodnou , se následně začal rozvíjet i společenský život. V roce 1959 byl uspořádán myslivecký bál v Třeskonicích. Tato tradice byla obnovena v roce 2002.
V současné době se již několikátou sezónu myslivecký ples MS Výhledy pořádá v Pnětlukách.
V roce1960 se pro velký úspěch akcí pořádaných myslivci konala i březnová Josefská taneční zábava. Nově se nám podařilo obnovit i pořádání dětského dne ve škole v Tuchořicích.
V roce 1978 začalo myslivecké sdružení s budováním svého zázemí v podobě přestavby účelového zařízení státních lesů na loveckou chatu. Chata „na Kuku“ byla dokončena v roce 1980. Od té doby slouží k pořádání různých setkání, schůzí, posezení, přes léto ji pronajímáme klubu karavanistů, kteří koupili od LČR sousední pozemek.